Search

“Wim wou mensen in beweging brengen”

Op woensdag 18 juni, dag op dag twee jaar na het overlijden van Wim Verlinde, stelden zijn vrouw Isabelle en enkele vrienden de tweede editie van Wim for Life voor, een wandel- en loopevenement dat plaats vindt op zaterdag 28 juni vanaf 16 uur aan het basketterrein van De Schelp in Wevelgem. De opbrengst gaat naar Kom op tegen Kanker.

“Wim vond sportief zijn belangrijk en hij bracht graag mensen in beweging”, luidt het. Hij vond sportief zijn belangrijk en bracht graag mensen samen.  Wim, die uit Gullegem afkomstig was en in Wevelgem woonde, was nog educatief medewerker bij KWB, stafmedewerker bij ACW en nationaal voorzitter van KWB. Hij overleed op 18 juni 2023 aan de gevolgen van kanker.

Vorig jaar werd Wim for life voor het eerst georganiseerd, ter nagedachtenis aan Wim die dat jaar 50 jaar zou worden. Er kon 6.000 euro gestort worden voor Kom op tegen Kanker.

Op zaterdag 28 juni vindt nu de tweede editie plaats, opnieuw ten voordele van Kom op tegen Kanker.

Alles vindt plaats op het basketterrein voor de Schelp in Wevelgem (te bereiken via de Menenstraat 122 in Wevelgem).

Het sportief evenement vindt plaats van 16 tot 19 uur. Vanaf 16 uur is de bar open. Er is eten beschikbaar tussen 19 en 21 uur. De rest van de avond is de bar open voor een gezellig samenzijn.

De organisatoren zijn naast zijn vrouw Isabelle Boutoille ook nog enkele vrienden uit de jeugd, collega’s en vrienden uit de basket. Het zijn Marie De Clerck, Henk Gurdebeke, Hanne Lewyllie, Bram Verschuere, Heike Verselder en Inge Verstraete.

Je kan inschrijven voor een tocht van 5 of 10 km, om te lopen of te wandelen op https://shop.stamhoofd.be/wim-for-life-2025/

Via deze link kan je zelfs al vooraf drankkaarten aankopen of aperitiefplankjes, ovenkoek met beenham of een vlees- of veggieburger bestellen. Dat maakt het handig voor de organisatoren om een idee te hebben hoeveel er moet aangekocht worden.

“We hopen op beter weer dan vorig jaar, zodat we samen eentje kunnen drinken op Wim voor het goede doel. Het samenzijn was vorig jaar ook heel duidelijk voelbaar. Een stortbui liet mensen enkel naar binnen gaan om te schuilen, maar iedereen bleef.”

De organisatoren sluiten de voorstelling van Wim for Life af met een citaat van de Amerikaanse politica Barbara Mikulski, een spreuk waar Wim heel hard in geloofde en die ook op de banner van Wim for Life staat: “Iedereen kan een verschil maken, maar enkel samen creëren we verandering”.

error: De inhoud is beschermd! U kan foto\'s en teksten bestellen. Foto's downloaden of afdrukken is strafbaar.