Search

Stephen wint het manillentornooi

de organisator met de vier finalisten met v.l.n.r. Rik Naessens, Tommy Vandenbulcke, winnaar Stephen Soetaert, Rik Duhocquet en Mathieu Danel (copyright foto Els Deleu)

Op het eerste manillentornooi van het café ’t Schuttershof in Marke op zaterdag 28 december waren er 48 deelnemers, die allen met een goodiebag naar huis konden gaan. “Die konden we aanbieden door de medewerking van lokale handelaars”, zegt Tommy Vandenbulcke, zaakvoerder van ’t Schuttershof.

Alle deelnemers kaartten vijf ronden van telkens 12 handen.

Er bleven daarna nog 16 deelnemers over die nog twee ronden van 12 handen speelden.

Er vielen weer 8 deelnemers af en de laatste acht speelden nog eens twee ronden van 12 handen.

Het aantal gewonnen rondes telde, en bij een gelijk aantal gewonnen rondes telden de punten.

Dieter Perquy (5de), André Quartier (6de), Tino Vandorpe (7de) en Benny Cornelis (8°) strandden net voor de finale.

De vier deelnemers die de finale speelden speelden drie ronden van 12 handen, waar er telkens met iemand anders gespeeld werd.

Stephen Soetaert uit Harelbeke werd de winnaar van het manillentornooi. Hij koos voor een biermand als prijs. Rik Naessens uit Marke werd tweede en ging met een elektrische wok naar huis. De derde plaats was voor Rik Duhocquet uit Marke en Mathieu Danel uit Heule eindigde vierde. De derde en de vierde kregen een fles.

De deelnemers waren tevreden en zien al uit naar de volgende editie die volgend jaar opnieuw de zaterdag tussen Kerstmis en Nieuwjaar zal plaats vinden, nl. op zaterdag 27 december 2025.

error: De inhoud is beschermd! U kan foto\'s en teksten bestellen. Foto's downloaden of afdrukken is strafbaar.