Search

Slagerij Christophe opent vrijdag om 8 uur

Christophe Wils aan het nieuwe logo in de slagerij. (copyright foto Els Deleu)

Nadat slager Christophe Wils voor een maand zijn slagerij als pop-up opende in de garagestraat achter de slagerij, gaat de vernieuwde winkel in de Bellegemsestraat 21 op vrijdag 18 oktober om 8 uur weer open.

We konden al een kijkje nemen en het is een hele metamorfose. Uit één grote rechte nieuwe koeltoog kan je nu uit verschillende  bereidingen kiezen. Er is achteraan een etalagekoelkast voor het vers vlees en ook achter de verkopers kan je uit verschillende soorten charcuterie je keuze maken. “Het aanbod is serieus uitgebreid”, aldus Christophe.

Ook in de winkel staan op maat gemaakte rekken met een ruim aanbod aan artikelen. Dat werd mogelijk door het wegwerken van het etalageraam. Er is nu een aparte ingang aan de voorkant. De uitgang blijft aan de zijkant. “Doordat de zon niet meer op de vleeswaren kan schijnen, kunnen we nu nog meer versheid garanderen”, luidt het. “Versheid primeert immers!”

Op de voorgevel komt nog een groot aantrekkelijk logo van Slagerij Christophe. Christophe ging voor een heel nieuw logo, met passende outfit. “We spreken ook niet meer over ‘slagerij Wils’ maar over ‘Christophe’”, zegt hij.

Met het afwerken van de voorgevel is men tijdens de werken niet klaar geraakt. De voorgevel moet nog behandeld en geschilderd worden, en het logo moet er nog op. “Maar niet getreurd, we gaan vrijdag zeker open”, aldus Christophe. “Binnen is alles afgewerkt, en dat is het belangrijkste!”

Met de afwerking van de Bellegemsestraat zijn er shop- & go-plaatsen en er kan ook aan het OC De Wervel of aan de kerk geparkeerd worden.

De nieuwe winkel zal voortaan op zaterdag doorlopend geopend zijn. “Vroeger was het gesloten over de middag.” Op zaterdag zal de winkel wel om 17 uur sluiten. De andere dagen blijven de openingsuren ongewijzigd.

error: De inhoud is beschermd! U kan foto\'s en teksten bestellen. Foto's downloaden of afdrukken is strafbaar.