Search

Oudste lid werd kampioen en werd in de bloemetjes gezet

copyright foto Els Deleu

Bij de Symfoniekaarters werden zondag de kampioenen gevierd.

Voor de leden ’s middags samen uit eten gingen, werd nog de laatste kaarting afgewerkt in het café De Symfonie in Harelbeke.

De kaartingen vinden er telkens plaats de eerste zondag van de maand en ze beginnen om 9.30 uur. Deze maand werd de kaarting een week verschoven, omdat de eerste zondag van april samenviel met Pasen.

Er waren het afgelopen seizoen 24 deelnemers. Het volgend seizoen begint op zondag 3 mei. Nieuwe leden zijn altijd welkom.

Magda Vansteenkiste die in Kuurne woont werd de winnaar. Ze wordt dit jaar 88 jaar, is het oudste lid van de kaartersclub en is er ook het lid dat al langst lid is. De club startte nog in De Gilde en moet al tussen de 25 en de 30 jaar bestaan.

Dirk Lintermans werd tweede en Eric Vanden Broecke derde. Kurt Dedeurwaerder kreeg de Rode Lantaarn.

De kaartersclub is de zaakvoerders van de Symfonie dankbaar voor de altijd goede ontvangst van de kaarters.

Dank je wel om de LINK naar dit artikel te delen en GEEN SCREENSHOTS te verspreiden (screenshots worden gezien als onrechtmatig gebruik van foto’s waarvoor 50 euro excl.BTW aangerekend wordt).

Foto’s van op Streekgenoot mogen niet gebruikt worden, daarom zijn ze ook sterk verkleind en wazig onderaan. Je kan ze aan gunstige prijsjes – zowel digitaal als in druk – aankopen. Zie link hieronder:

error: De inhoud is beschermd! U kan foto\'s en teksten bestellen. Foto's downloaden of afdrukken is strafbaar.