Op verkiezingszondag 13 oktober wordt er van uit Team Marie-Lou een hondenwandeling georganiseerd. Deze vertrekt en komt aan op de Hoeve Vandewalle in de Boomgaardstraat in Kuurne.
De wandeling van ruim 8 km kan je starten tussen 13 en 16 uur. “Er is een tussenstop aan De Krekel op de Leiehoek. Met een bonnetje die je bij de inschrijving krijgt kan je daar iets drinken”, vertellen Kenneth Devolder en Sarah Lefevere uit Kuurne, die enkele jaren geleden moesten afscheid nemen van hun dochtertje Marie-Lou. Sinds het overlijden van Marie-Lou organiseren ze jaarlijks een aantal activiteiten waarvan ze de opbrengst aan goede doelen schenken.
De opbrengst gaat dit jaar naar De Hoge Kouter in Kortrijk. “Dit jaar werd daar een nieuwe huifkar in gebruik genomen, die wij mee sponsorden.” In totaal werd er vorig jaar een opbrengst van 6.000 euro aan goede doelen geschonken door Team Marie-Lou.
Praktisch
Deelnemen aan de hondenwandeling kost 12 euro voor volwassenen en 8 euro voor kinderen. Naast het drankje op de tussenstop zitten hier ook koffie of chocolademelk met klaaskoeken inbegrepen in de prijs. Wie vooraf inschrijft krijgt ook een goodiebag.
“We voorzien ook een photobooth en kinderanimatie.”
Inschrijven kan via https://shop.stamhoofd.be/hondenwandeling-2024/
Team Marie-Lou
Het Team Marie-Lou is dit weekend ook te vinden met een stand waar drank, warme hapjes en snoepzakjes verkocht worden op de Ezelsfeesten in Kuurne. “We staan op de braderie aan slagerij Sammy & Cherlyn in de Generaal Eisenhowerstraat (aan de Tramstatie).” Je kan er iets komen eten of drinken en je kan ook daar inschrijven voor de hondenwandeling.
“Ook met wereldlichtjesdag organiseren we samen met de mensen van Team Bossie een samenzijn in de Stallingen van de Hoeve Vandewalle. Dat is op zondag 8 december.”
Op 5 juli pakt het Team Marie-Lou uit met een dartstornooi en ook eind augustus wordt er nog iets voorzien.