Search

Koffiestop in Aalbeke

Copyright foto Els Deleu

Vrijdag pakte vbs ’t Biekorfje uit met een koffiestop op school ten voordele van Broederlijk Delen en van Oekraïne 12-12.

De opbrengst van de bar was zoals elk jaar t.v.v. Broederlijk Delen. Er waren ook plantjes en snoepjes t.v.v. Oekraïne 12-12. Deze waren in een mum van tijd uitverkocht.

Directeur Greetje Huyse had met enkele kinderen van wilgentakken paasdecoraties gemaakt. De opbrengst van de verkoop hiervan ging naar Broederlijk Delen én Oekraïne 12-12. Ook de opbrengst van het sober maal dat binnenkort plaats vindt op school gaat naar deze twee projecten.

Er was ook een stand van Oxfam Wereldwinkel waar eerlijke Oxfam-producten werden aangeboden.

De kinderen van het zesde leerjaar zorgden voor de organisatie en de bediening van de Koffiestop. Er was een shift voor het klaarzetten, voor de bediening en voor de opkuis. De opkomst was geweldig. Daar zorgde ook het mooie weer voor.

error: De inhoud is beschermd! U kan foto\'s en teksten bestellen. Foto's downloaden of afdrukken is strafbaar.