Search

Kinderprinsenkoppel en mooist verklede kinderen op het kindercarnaval

copyright foto Els Deleu

Op zaterdagnamiddag 31 januari was er kindercarnaval van de Stekselorde in het OC De Stekke in Moorsele.

Een bomvolle zaal kwam genieten van het feest samen met de Feesttherapeut.

Naar goede gewoonte kwam ook koning Spekke met snoepjes gooien

Kinderprinsenpaar

De kinderen uit het derde leerjaar konden meedingen voor de titel van kinderprins en kinderprinses 2026.

Na het afleggen van een proefje bij zowel de jongens als de meisjes werden Jonas Lefevere (8) en Marie-Lou Maes (9) uit Moorsele het kinderprinsenkoppel dat op zondag 15 februari met de Stekselorde mee mag in de carnavalstoet van Gullegem.

Jonas is de zoon van Jeffrey Lefevere en Evelien Vanhuyse. Hij had niet gedacht dat hij prins zou worden.

Marie-Lou is de dochter van Nicolas Maes en Melanie Persyn. Ze heeft met Camille en Romée twee jongere zusjes. “Ik geloofde niet in mezelf”, zegt ze. Een vriendin had me verwittigd dat de proefjes vorig jaar moeilijk waren en ik was zenuwachtig. Gelukkig was het dit jaar een proef die gemakkelijk was voor mij en ben ik gewonnen!

Best verklede kinderen

Een jury bestaande uit mensen die al ergens prins en prinses werden koos de best verklede kinderen. “Het valt op dat mensen jaar na jaar meer en meer moeite doen om er iets moois van te worden, stelt Vincent Verstraete, één van de juryleden.

De jury koos voor Louine Noppe (8) en Pauline Noppe (1,5) uit Moorsele voor het best verklede koppeltje. Het gezin doet al drie jaar mee met de bedoeling om de verkiezing eens te winnen, en dit jaar is dat dus gelukt met het thema ‘circus’, waar leeuwentemmer Louine een karretje trok met de kooi van leeuwtje Pauline.

Eran Catteeuw (9) uit Moorsele won met het thema Kellogg’s cornflakes en Benthe Vandewalle (8) won als onderdeel van een fotolijst. Benthe woont in Wevelgem. Haar opa is bakker in Moorsele.

Er waren ook nog een resem prijzen voor de kinderen die deelnamen aan de kleurwedstrijd.

Dank je wel om de link naar dit artikel te delen.

Foto’s van op Streekgenoot mogen niet gebruikt worden, daarom zijn ze ook sterk verkleind en wazig onderaan. Je kan ze aan gunstige prijsjes – zowel digitaal als in druk – aankopen. Zie link hieronder:

error: De inhoud is beschermd! U kan foto\'s en teksten bestellen. Foto's downloaden of afdrukken is strafbaar.