Search

Kevin won het gouden ei

enkele van de winnaars en enkele Unizo-leden (copyright foto Els Deleu)

Bij Unizo Marke werd op Paaszaterdag 4 april op zoek gegaan naar het gouden ei.

In aanloop naar Pasen kregen klanten bij deelnemende handelszaken in Marke lotjes voor de wedstrijd ‘Het gouden ei’.

Op Paaszaterdag waren heel veel Markenaren en klanten van Markse handelzaken op stap om in de etalages op zoek te gaan naar ‘Het Gouden ei’.

Heel wat gelukkigen kregen één of meerdere waardebonnen in de chocolade-eieren met de juiste nummers die ze in de etalages vonden.

Met enkele eieren waren er waardebonnen van 50, 200 en 500 euro te winnen. Wie zo’n ei lukte, moest zaterdagavond naar de Herberg Sint-Jan in Marke komen om de prijs in ontvangst te nemen.

Slechts één winnaar kwam na de etalagetocht thuis met een ei waarin er 50 euro gevonden werd. In totaal werden er 44 chocolade-eieren met prijzen in opgehaald.

‘Het gouden ei’ was overdag nog niet gevonden. Wie lotjes had, kon zaterdagavond naar Sint-Jan komen, waar de resterende eieren die in de loop van de dag niet opgehaald werden, verloot werden.

De hoofdprijs met 500 euro aan waardebonnen bij Markse handelaars was voor Kevin Blomme.

Ulrike Devos won 200 euro aan waardebonnen.

Ulrike en Lilith Vanhoenacker wonnen samen voor 50 euro aan waardebonnen.

Dank je wel om de LINK naar dit artikel te delen en GEEN SCREENSHOTS te verspreiden (screenshots worden gezien als onrechtmatig gebruik van foto’s waarvoor 50 euro excl.BTW aangerekend wordt).

Foto’s van op Streekgenoot mogen niet gebruikt worden, daarom zijn ze ook sterk verkleind en wazig onderaan. Je kan ze aan gunstige prijsjes – zowel digitaal als in druk – aankopen. Zie link hieronder:

error: De inhoud is beschermd! U kan foto\'s en teksten bestellen. Foto's downloaden of afdrukken is strafbaar.