Davidsfonds Kortrijk Bis kwam langs bij basisschool Sint-Jozef om er een boekenpakket te overhandigen. “De 40 euro lidgeld bij Davidsfonds kan je besteden aan boeken voor jezelf, maar je kan ook kiezen voor een boekenbon voor een school naar keuze”, legt voorzitter Achilles Surinx uit. “Vijf leden kozen vorig werkjaar voor een boekenbon voor een school die wij zelf mochten kiezen. Via Magda Ockier die meewerkt met de leesgroepen bij Davidsfonds Kortrijk Bis en die leesvrijwilliger is in vbs Sint-Jozef heeft deze school vooral nood aan leesboeken omdat er veel kinderen school lopen die thuis een andere taal spreken.
Achilles kwam samen met bestuursleden Ann Bogaert en Jan Demarcke de boeken voor een waarde van 200 euro overhandigen aan directeur Els Buyst, zorgcoördinator Justine Dewyse en enkele kinderen in de nieuw ingerichte leesklas in de school waar je je ‘in de wolken’ waant.
Scholen die ook interesse hebben in het ontvangen van een boekenpakket of mensen die lid willen worden van Davidsfonds kunnen contact opnemen met iemand van het bestuur via https://www.davidsfonds.be/activity/division/direction.phtml?id=445