Op zaterdag 28 juni werden John Seys (88) en Jeannine Vermeersch (84) op het stadhuis van Kortrijk ontvangen door schepen Stephanie Demeyer, dit voor hun briljanten huwelijksverjaardag.
John
John werd in Kortrijk geboren. Zijn ouders waren Luciaan Seys en Hendrika Vandenberghe. Hij groeide in ’t Kopke op de Grote Markt van Kortrijk op met twee broers en drie zussen. Er is al een broer en een zus overleden.
Door de oorlog liep John school in het college in Moeskroen. Daarna ging hij naar het Atheneum in Kortrijk.
Van 1956 tot 1969 was hij bediende. Daarna werd hij vertegenwoordiger, een job die hij tot 1998 uitoefende.
Jeannine
Jeannine werd in Wevelgem geboren. Ze groeide er op in het gezin van arbeider Georges Vermeersch en Marie-Louise Daels. Ze heeft nog een zus. Haar twee broers zijn al overleden.
Tot in 1956 liep Jeannine school in het Sint-Joris in Menen.
Het huwelijk
John en Jeannine leerden elkaar toevallig kennen in 1959 in Wevelgem. Ze trouwden op 25 mei 1960 in de Sint-Hilariuskerk in Wevelgem. Er was feest bij Bijttebier in Wevelgem. Het koppel trok na het huwelijk voor 12 dagen op huwelijksreis naar de Azuurkust.
John en Jeannine woonden na hun huwelijk in Kortrijk. Van 1965 tot 2010 woonden ze in Wevelgem. Sindsdien wonen ze opnieuw in Kortrijk.
De kinderen zijn Pascale (64), Alex (61) en Jasmine (59, met Stefan Kindt).
John en Jeannine zijn papy en mamy van Charles (°1991), Louis (°1991), Maxime (°1992), Nicolas (°1997) en Matteo (°2000).

Vrije tijd
Van zijn 15 tot zijn 18 jaar was John wielrenner.
Hij houdt ook van lezen. Jeannine naaide graag