Search

André ging graag wandelen

wijlen André Claeys (Begrafenissen Rigole/Sereni)

Op maandag 19 februari overleed André Claeys in Bissegem.

André werd op 20 januari 1927 geboren in Sint-Denijs. Hij groeide er op en woonde er tot hij trouwde.

Na zijn huwelijk met Marie-José Vanhoutte ging André een vijftal jaar op een appartement in Kortrijk wonen. In 1960 verhuisde het koppel naar de Zonnekestraat in Bissegem, waar André en Marie-José bleven wonen tot ze drie jaar geleden naar het woonzorgcentrum Biezenheem verhuisden. Daar is André nu overleden.

Er zijn twee kinderen, een zoon die overleden is en een dochter. Er zijn ook drie kleinkinderen en vijf achterkleinkinderen.

André werkte vroeger bij RTT, het grootste deel van zijn carrière in Kortrijk.

Hij hield van een uitstapje en ging graag wandelen, onder meer met de Randonneurs van de RTT.

André was ook lid van Okra.

Er is een afscheidsdienst op zaterdag 24 februari om 10 uur in de Sint-Godelievekerk op de Watermolenwal in Heule-Watermolen.

(Begrafenissen Rigole/Sereni)

error: De inhoud is beschermd! U kan foto\'s en teksten bestellen. Foto's downloaden of afdrukken is strafbaar.